| downloadjocurionline a întrebat:

Salut Tpu.Cat inseamna 1440p HD adică 1-2-3-4 K, Și mai important de ce mi se intrerupe cand dau pe net adica el așa se misca ok dar cand deschid alta pagina mi se intrerupe, 1080p mise mișcă ok, system-ul meu e așa: Intel core 2 duo E6550 2,33GHz 2,34GHz,
și placa video 9800GT 512MB, Ram 2-GB... FUNDĂ FOARTE URGENT VĂ ROG EU MULT

Răspuns Câştigător
| Otto2014 a răspuns:

Am crezut ca vrei sa-ti iei altul.Da, e bine, i-ati o placa video mai buna.un monitor, 4k, ca sa mearga totul, salut.

4 răspunsuri:
| Otto2014 a răspuns:

Salut,e cam slab pc-ul.ai nevoie de o placa video de 2 gb, ram 8, procesor cam la fel, dar quand-core.
Acele setari inseamna calitatea videoclipului. Daca vrei sa poti sa vezi 2k, 4k sau mai mult, ai nevoie de un pc performant, si un monitor 4k. Sper ca te-am lamurit.

Răspuns utilizator avertizat
| Otto2014 a răspuns (pentru downloadjocurionline):

S-ar misca bine, dar daca avea placa video de 2gb, mai era ceva, dar merge.Procesorul conteaza mai mult, deci, i-al.

Răspuns utilizator avertizat
| Otto2014 a răspuns (pentru downloadjocurionline):

Am crezut ca vrei sa-ti iei altul.Da, e bine, i-ati o placa video mai buna.un monitor, 4k, ca sa mearga totul, salut.