| Sorin_Ardelean_1980 a întrebat:

Salut,sistemul meu de operare este windows 10 pro,nu pot sa ma conectez la Wi-Fi,imi arata semnal gol si o steluta imi zice "You have no prefferred wireless networks",cum pot rezolva sa imi mearga internetul, am adaptor de Wi-Fi.

2 răspunsuri:
| FakeJoker a răspuns:

Asigurate ca este instalat driver'ul de internet/wireless, de obicei cu denumirea "atheros lan" sau "ethernet" in control panel la programe.Nu stiu sa-ti zic mai multe deocamdata.

Răspuns utilizator avertizat