| BigLike a întrebat:

Salut spuneti-mi mai multe despre bitcoin despre ce e vorba, e real sau ceva fake, a mai incercat cineva din grup daca dati care este parerea lui explicati-mi daca trebuie sa platesc mai intai si in ce consta cum fac bani si daca vreodata voi vrea îi voi putea scoate cash? Cat mai multe infouri va rog ofer funda rog seriozitate fara raspunsuri stupide multumesc frumos

5 răspunsuri:
| Raduku14 a răspuns:

Ai timp? AI prieteni? Poti face cativa $$ /Timp/Rabdare/Prieteni

| BigLike explică (pentru Raduku14):

Fi te rog mai explicit cum pot face bani sunt nou nu am mai auzit de bitcoin in trecut explica-mi te rog pas cu pas

| SoulPain a răspuns:

Da este real dar trebuie sa ai un pc cu multe fanuri sau componente de overclock

| CPAElites a răspuns:

"e real sau ceva fake" Glumesti?
Trebuie sa investesti serios in hardware daca vrei sa faci bitcoin ( +2000 euro ).
Sau poti cumpara bitcoin si sa astepta sa creasca valoarea lor.