| Rosca_Studentul_Vasile_1999 a întrebat:

Salut spuneti-mi va rog windows 10 cum se comporta cu jocurile e mai bun ca windows 7 sau nu?

Răspuns Câştigător
| ElSueno a răspuns:

Acum depinde și de PC-ul tău. Dar per total, da, Windows 10 se comportă mult mai bine decât Windows 7 atât în jocuri cât și în programe. Mai ales că acum, de la ultimul update, ai Game Mode și te ajuta cu ceva fps-uri în plus.

2 răspunsuri:
| Pietricel a răspuns:

Mie personal imi merge mult mai bine cu 10. Si am i3 cu 4gb ram si un gt 730

| alexboss2020 a răspuns:

Windows 10 nota 10! Se comporta mai bine ca 7 la mine consuma mai putin si este mult mai rapid etc daca as sta sa iti explic cu ce e mai bun decat 7 mi-ar lua 30 min. Windows 10>win 7