| D3I3 a întrebat:

Salut, știe careva vreo aplicație gratuită care să fie pentru editat și să conțină multe efecte. gen linii oblice peste toată iamginea, linii verticale peste toată imaginea ...culori peste ea. gen.
Faza este că am nevoie de un avatar la ceva și am găsit câteva aplicații, dar au puține efecte.
Poate fi și aplicație online.

6 răspunsuri:
| D3I3 explică:

Ok, dacă vrei să nu vorbească oamenii cu tine, nu am probleme. Dar vezi că ți-ai greșit numele, pe tine te cheamă mngxz2ImBack, nu Shadow big grin

| ElSueno a răspuns:

Descarca Photoshop, il gasesti in Magazin Play daca ai Android.

| D3I3 explică (pentru ElSueno):

Eu am nevoie pentru pc, dar merci de sfat. Am căutat photoshop, dar având în vedere că nu l-am găsit, am vizionat ceva tutoriale pe yt și nu are, se pare, multe efecte ^.^

| NujDastea a răspuns:

Încearcă aici https://pixlr.com/express/, dai browser uploadezi poza din pc. si de acolo vezi si tu, sunt ceva efecte. ^^

| D3I3 explică (pentru NujDastea):

Știu deja e pixlr, dar mulțumesc.

| Arietyx a răspuns:

Photo Filtre 7, e uşor de folosit.