| Ştrumpfiii a întrebat:

Heii! big grin Am revenit cu o intrebare noua happy. Stie careva dintre voi programe de editat poze?thinking Cele online nu sunt asa bune`straight face Am photoscape dar vreau si cu efecte, si cu texte, culori, etc. Si daca stiti dati`mi si linkul` va rog whistling

Răspuns Câştigător
| AnnePanda a răspuns:

Paint.Net e ff bun vezi ca trebuie sa mai adaugi un layer` si apoi sa dai pe el si sa selctezi OverAly ca sa poti colora o poza sau modificabig grin.:XSa sti ca cunosc oameni care zic asa DAU FunDooi + Votuuuri si nu dau nik.Sa sti ca cineva sa chinuie ca sa ajute asa ca sper sa te ti de promisiune

1 răspuns:
| V77Narcis a răspuns:

Abdobe cs5 e cam complicat dar bunwinking