| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva daca acest site: www.roformice.tk are virusi sau nu? Va rog fara VirusTotal, n-am incredere in el, cel mai bine ar fi daca cineva ar intra pe el si mi-ar zice raspunsul.

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

...ce nervantă îi melodia aia cu șoarecii ăia ce cântă...whistlingEu am intrat. Diferența e că eu folosesc un Derivat Ubuntu, deci nici de era infectat nu mă afecta cu nimic, ci îmi apăreau tot feleul de popup-uri și apoi intra exe-ul, exe-ul ăla ce e vrisu ce va nenorocește Windoza.
Deci așa ca vizită rapidă(circa30 de secunde) nu am constat probleme.
Succes

8 răspunsuri:
| PrunaPătrată a răspuns:

Nu e virusat, te asigur eu, poti intra sa faci ce vrei pe el linistit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru DeyCj):

Deci sa inteleg ca are?

| DeyCj a răspuns (pentru anonim_4396):

Nimic.E ok

| Busila_Stefan_1986 a răspuns:

Poti sa intri n-are niciun virus am intrat eu te asigur

| Profesionalulxdbooooooooooooooooooooosssss a răspuns:

Poti apasa am verificat eu nu e nici un viruswinking

| Buzatu_Andrada_1997 a răspuns:

Trebuie sa descarci acel site? ca eu am vrut sa intru pe Google pe el dar nu mi-a aratat sad stiti? va rooooog mult!

| Buzatu_Andrada_1997 a răspuns:

Această pagină web nu este disponibilă

Serverul de la formice.eu nu poate fi găsit, deoarece căutarea DNS a eșuat. DNS este serviciul care traduce numele unui site web în adresa lui de internet. Această eroare este cauzată cel mai adesea de lipsa unei conexiuni la internet, sau de configurarea greșită a rețelei. Poate fi cauzat de asemenea de un DNS neresponsiv, sau de un firewall care împiedică Opera să acceseze rețeaua.
Verificați-vă conexiunea la internet.

Verificați orice cablu și reporniți orice ruter, modem, sau alt dispozitiv de rețea care ar putea să fie folosit.
Verificați setările de DNS.

Contactați administratorul de rețea dacă nu sunteți sigur ce înseamnă asta.
Permite Opera să acceseze rețeaua în setările de firewall sau antivirus.

Dacă este deja listat ca un program care are permisiunea de a accesa rețeaua, încercați să îl eliminați din listă și să îl adăugați din nou.
Dacă folosiți un server de proxy...

Verificați setările de proxy sau contactați administratorul de rețea pentru a vă asigura că serverul de proxy este funcțional. Dacă nu credeți că ar trebui să folosiți un server de proxy: Duceți-vă la meniul Opera > Setări > Modifică setările de proxy... > setări de rețea și deselectați „Folosește un server proxy pentru rețea".

| Buzatu_Andrada_1997 a răspuns (pentru Buzatu_Andrada_1997):

De aceea nu merge. sad sad sad;(