| ForevărTughedăr69 a întrebat:

Stie cineva daca exista un program care sa "extraga" imagini dintr-un videoclip? Spre exemplu, sa il poti seta sa faca screenshot la fiecare 0.1 secunde si sa salveze undeva toate imaginile. Stiu ca se poate manual, dar nu e aceeasi chestie. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| DoctorWh0 a răspuns:

Daca intelegi engleza, atunci arunca o privire aici https://www.raymond.cc/......ia-player/

3 răspunsuri:
| benzu a răspuns:

Poti incerca Adobe Premiere. Programul iti permite sa faci orice.

| mihaihai a răspuns:

Auzisem de ceva de genul...o sa ma interesez si iti spun

| DoctorWh0 a răspuns:

Videoclipurile sunt alcătuite din sute sau mii de imagini. De exemplu daca e un video la 30 fps, ca pe Youtube, si durează 30 secunde, atunci faci 30x30= 900, deci vei avea 3900 de imagini. Program pentru a face ăsta exista, dar acum chiar nu îmi vine numele. Poti imcerca cu Adobe Premiere, dar are cerinte de sistem foarte ridicate.