| LikeACandyxD a întrebat:

Stiti cumva cum pot sa fac screenshot-uri la un serial live pe net? Stiti cumva vreun program in care sa apas de cateva ori pe un buton la cateva secvente live si sa se salveze imaginile in computer?

3 răspunsuri:
| timilian90 a răspuns:

Cel mai simplu e cum a zis si ovidiu sau macar asta a vrut sa zica " este o tasta pe care scrie PrintScreen daca ai tastatura in engleza sau druck daca tastatura e nemteasca, apoi intri in Paint si dai ctrl+v -> file -> save as -> alegi numele printului si mai jos ai formatul alegi jpeg alegi unde sa fie scos printul in bara de dreapta si ok, asta a fost tot. sper ca am fost de folos!

| Ovidiu34149 a răspuns:

Ai sus pe tastatura un buton pe care scrie PrtSc sau ceva de genu. Apesi pe el ca sa faci screeshoot-ul, apoi te ducu in word, dai ctrl v si gata.