| extremer11 a întrebat:

!! Tocmai mi.a trecut prin minte o chestie (ciudata). Doar intreb. Exista vreun program prin care sa imi pun cele mai frumoase amintiri sub forma de videoclip??? Chestia e ca nu am imagini cu aceste amintiri. Nu stiu... poate ca deja gandesc Science Fiction.

Răspuns Câştigător
| Amilik a răspuns:

Mai mult ca sigur!

2 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Poti sa iei niste imagini reprezentative de pe google images sau sa desenezi. Dupa faci un videoclip prezentandu-le cat mai frumos cu programul Movie Maker.

| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Descarca movie market si poti adauga cate fotografii vrei tu poti adauga si muzica pe fundal si plus ca poti incarca video pe youtube sau facebook pentru a te asigura ca va ramane mereu acolo