| TheDarkDragon a întrebat:

Salut, stie cineva de la ce ar putea sa se auda sunetu facut de unitate, mai tare si mai urat? Zici ca e un motor.Este de la cooler oare?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verifica ventilatoarele daca au joc. Curata-le si curata toata unitatea daca tot il desfaci. Si verifica sa nu ai alte componente slabite, care se misca.

| Anonima6789777 a răspuns:

Sigur este de la ventilatoare, am patit!
Poti sa-l duci la service dar e mai usor sa il cureti acasa, cu o periuta de dinti.

| RAY a răspuns:

Ventilatoare,hardul poate face zgomote daca e vechi, cateodata si ca carcasa e prost pusa sau sta intr-o pozitie proasta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonima6789777):

Nu este SIGUR de la ventilatoare. E o varianta, dar asta nu inseamna ca sigur e de la ele.