| Costelus710 a întrebat:

Salut, știți cumva daca e posibil sa repar o pereche de căști daca una din ele nu se mai aude? Gen, as putea sa le repar acasă? Sau într-un loc specializat cat ar costa?( Castile sunt AKG )
MULȚUMESC, DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

De regula nu prea se repara. Doar un electronist iti poate inlocui mufa jack, iti poate lipi un fir. Dar daca este distrusa foita aceea ca de staniol care este pusa pe difuzor, atunci nu se poate face nimic.
Electronist cauti pe olx in localitatea ta.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti ai luat teapa man asta e impacate cu ideea omu din greseli invata. data viitoare fi mai atent sau cumparale sigilate.

| NeverGonnaLetYouDown a răspuns:

Nu prea ai avea ce sa le faci... Daca castile in cauza au fost ieftine( 40 de lei) nu merita sa te complici, mai bine ai lua altele.

| Bizon95 a răspuns:

Nu prea se repara, castile sunt lipite si nu prea sunt scule pentru dezlipit, iar firele sunt micronic de subtiri si se intrerup mai devreme sau mai tarziu

treci pe casti fara fir, rezolva problema asta... DEFINITIV!