| ionut2955 a întrebat:

Telefonul meu nu imi mai citeste castile (castile nu sunt stricate, nu imi citeste absolut de loc orice casti ) stiti cumva cam cat ar costa sa il repar, sau ce as putea sa fac sa mearga?

2 răspunsuri:
| Mineツ a răspuns:

Daca telefonul nu reacunoaste absolut nici un tip de casti, cel mai probabil este stricata mufa pentru casti. Habar n-am cat costa sa repari asa ceva si nici daca se poate, dar mai bine mergi la un magazin de telefoane si intreaba acolo.
Bafta!winking

| AlCaponePaRaZiTu a răspuns:

Mai mult de 50lei nu este.
Te duci la un srvice GSM.
Cred ca s-a stricat mufa unde bagi castile si eu am patit-o