| ShaPPer a întrebat:

Salut, stiti cumva de ce nu primesc nici un update la facebook? ma refer la contul de facebook pe browser. Nici gif keyboard nu am si nici chestia cu datul inimioare si alte cele in loc de like. daca ma conectez la alt cont de facebook am toate astea insa daca intru pe cel al meu nu mai am nimic

1 răspuns:
| Beniamin7 a răspuns:

Pentru ca nu prea intri pe telefon de pe aplicatia facebook, pe contul respectiv de care spui tu ca nu se uploadeaza.

Funda? happy