| Chris24 a întrebat:

Stiti cum pot recupera un cont de facebook? Ultima oara cand am intrat pe cont trebuia sa verific nr de telefon, dar nu am facut asta. Acum vreau sa folosesc din nou contul, dar nu stiu email-ul pe care l-am folosit la inregistrare, stiu doar nr de tel si parola. Pot sa ma conectez cu astea 2, dar cand incerc, imi cere sa verific nr de tel, pe care eu nu il mai am straight face
Deci vreo idee cum pot schimba nr de tel atasat contului si apoi sa il verific?
Sa fac alt cont nu e o solutie, contul este admin la o pagina cu 4k like-uri, din cauza asta vreau contul-ul inapoi.

Multumesc anticipat!winking

1 răspuns:
| gabrielsearch a răspuns:

Pai si eu am patit asa! Si am lasat balta acel cont! Am dat si numarul de telefon si nu am rezolvat nimic! Daca aveai un al manager la acea pagina fa-ti alt cont si spune-i sa te puna iarasi acolo ca manager! Daca nu mia ai alt manager imi cer scuze! Nu e nici o alta solutie! Funda?