| Alex19861106 a întrebat:

Sunt interesat de un Oneplus 5t si vreau sa va intreb daca merita sa dau 3000 de lei pe el.
Mai vreau sa stiu si daca are filtru de lumina albastra.

3 răspunsuri:
| CodreanuC a răspuns:

Eu am gasit si un vanzator cu 2000 de lei telefon nou, si e imposibil sa nu aiba lumina albastra, al meu are si nu m-a costat telefonul decat 100 de euro

| gelu1970 a răspuns:

E un terminal bun. insa 667 euro cat vrei sa dai pe el e fff mult.
cauta pe amazon si o sa vezi ca e mult mai ieftin

| XYZ02 a răspuns:

Cumpara-l de pe site-ul oficial oneplus, unde cel mai ieftin model este 500Euro, iar cel mai scump 550Euro(diferenta de stocare si ram).