| RiciNow a întrebat:

A aparut o noua firma de internet si nu prea ma pricep cu mb si astea pentru ca am net prin modem, aceasta firma imi ofera 80mb/s cu 42 lei lunar este un internet prin fibra optica, cer parerea voastra daca sa imi bag acest internet sau sa nu... sunt in zona rurala.

Răspuns Câştigător
| nouatigaraelectronica a răspuns:

80 mb/s este ok dar in realitate sunt doar 8 mb happy In general, toate companiile care pun la dispozitie interenet, furnizeaza 100 mb/s (10 mb) in realitate. In caz ca nu ai al provider in zona in care stai, este chiar ok. Bafta.

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

E ok!