| TintarTehno a întrebat:

Acum 2 zile am cumparat un "controller" (omega keypad) pentru pc care cica se numeste gamepad, keypad, ....etc Faza e ca nu ma pot juca Counter Strike Global Offensive cu el (mentionez ca gamepadul nu necesita driver) in alte jocuri (exp. Rocket League) functioneaza perfect! Eu mai am un volan cu un soft care testeaza volanul si a functionat si pentru controller iar testele au iesit excelente.

Vreau ajutor!

4 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Cs:Go suporta doar controller de xbox.

| TintarTehno explică:

Multumesc de raspunsuri desi nu au fost de folos. Csgo se poate juca doar cu controller valve iar daca vrei sa joci cu un gamepad introduci in consola comanda joystick 1

| baiathul a răspuns:

CS:GO nu se poate juca cu gamepad! sper ca ti-am fost de ajutor!