| Timotey99 a întrebat:

acum 4 zile mi-am luat niste serioux enviro 511fm 5.1 si dupa 2 zile am observat ca se aude un bipait in boxe si in subwoofer.Chiar daca scot toate boxe si cablu din pc tot asa face..se aude din subwoofer si nu stiu care e problema.Este destul de enervant mai ales cand nu ascult muzica si le las pornite.Am mai primit un cablu alb cu mufa doar de intrare dar nu stiu la ce foloseste.Inainte nu se auzea nimic insa cand le-am mutat au inceput sa bipaie.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai daca dai banii pe pocnitori...

| Timotey99 explică (pentru K0sti):

Eu le-am luat pentru ca sa se auda si el acolo nu am pretentia sa se auda excelent..plus ca nu pot da prea tare volumul ca ma cearta ai mei..Si din cate am vazut cei care au luat nu au avut probleme ca acasta