| Ceapchie a întrebat:

Am 2 probleme la google chrome:
1) De la un timp cand dau click pe un link, cand intru pe un site imi deschide o fila noua [ as dori sa-mi spuneti mai detaliat unde dau]
2) Nu mai pot sa dau back, cand intru pe un site, se incarca si ramene asa, pot sa-l las ore in sir, nu ma da inapoi pe pagina precedenta si prin tasta de stergere, tot nu merge. Am reinstalat chrome-ul de mii de ori, nu se rezolva nici una din aceste probleme

Răspuns Câştigător
| owneriest a răspuns:

1)Este un malware si trebuie urgent sati descarci programul Adwcleaner si el scaneaza si sterge singur malwareul si nu o sa mai apara nici o fila noua
in privinta punctului 2 e posibil sa fie tot din cauza aceasta asaca mai intii scoate programul si scaneaza
iar mai apoi daca problema persista
scriemi inapoi
sper ca te-am ajutat

4 răspunsuri:
| FkThRz a răspuns:

Reinstaleaza-l... E mai bine decat sa ai batai de cap.

| Ceapchie explică (pentru owneriest):

Salut, am folosit Adwcleaner si din contra, acum merge back. Dar problema cu fila noua, tot asa a ramas. Iti dau funda, dar poate mai stii alta metoda pentru problema asta. Mersi mult

| owneriest a răspuns (pentru Ceapchie):

Incearca sa vezi daca nu ai nici o extensie in plus si daca o ai stergeo

| FizZAleX a răspuns:

La extensii trebuie sterse cele in plus. am patit la fel. sterge tot ce nu iti trebuie. recomand sa lasi doar adblock.