| IepureleTPU a întrebat:

Am avut un monitor stricat pe care l-am dus la reparat, cand a venit l-am montat si am dat rezolutia mai mare la el si dupa aveam gen o eroare. Dupa mi-am folosit televizorul ca monitorul. Dupa aceasta mi-am cumparat o camera video la vreo 250 de lei si am pus bani eu cu fratimiu el 100 si eu 150. Azi mi-a spus ca sa ii dau camera de tot pe monitorul lui, am acceptat. Dupa i-a spus mamei sa ii ia lui alt monitor. Eu dupa i-am dat televizorul meu si dupa am zis sa incerc sa montez monitorul cu problema. Si la el a mers. In gandul meu era ca maicamea cand o cumpere monitorul nou o sa folosesc eu 2, dar surpiza acum nu mai vrea sa il cumpere pentru ca spune ca l-am reparat pe ala. Inainte era de acord, iar acum s-a razgandit.

Spuneti-mi si mie niste vorbe dulci =]
Imi doresc 2 monitoare de cand ma stiu cu calculator.

Va rog sa nu dati hate si da cam multe cuvinte cu monitoare =]

Dau Funda si in plus m-ati ajuta foarte mult.

Am 13 ani. Deci nu veniti aici sa dati hate, pup =]

1 răspuns:
| CautFilmHorror a răspuns:

Ai scris acolo un roman. fa rezumat