| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o mare problema.Monitorul meu s-a cam stricat si e nevoie de unul nou.Bicicleta numai am de cati-va ani.Si azi i-am spus mamei ca vreau monitor nou si mi-a spus monitor sau bicicleta. Zici ca mi-a dat cu masina de demolat blocuri in cap si nu stiu ce sa aleg.Nu pot rezista nici fara calculator ca monitorul nu mai duce mult si deja ma enerveaza copii pe care ii vad ca se dau cu bicicleta si vreau si eu.
CE ATI ALEGETI MONITOR SAU BICICLETA?

1 răspuns:
| dasdas a răspuns:

Bibcicleta! da-l dracu de monitor atata timp cat mai merge putin e ok