| RAZVAN96 a întrebat:

Am cateva filme de vreo 6 Gb unul si vreau sa le mut in alta partitie fiindca nu mai am memorie in partitia unde sunt filmele, dar cand dau sa le mut imi apare urmatorul mesaj:The file is too large for the destination file system.Ce pot face sa le pot muta in cealalta partitie unde am suficienta memorie?

Răspuns Câştigător
| Lookas a răspuns:

Trebuie să formatezi partiția respectivă într-un alt sistem de fișiere, recomandat NTFS (acum cel mai probabil este formatată FAT/FAT32.)

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Aoleu...inca mai exista oameni cu partitii FAT...greu cu stiinta!