| CernitanuNicku a întrebat:

Salut TpU.
Am descărcat recent un custom rom: "Resurrection Remix" pentru Xiaomi Redmi note 3 (mediatek) varianta 32gb 3gb.
Am o problemă, nu îmi merge Bluetooth nici de fel, dar wifi și toate celelate merg.
Cum pot remedia problema?

2 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Ai driver la bluetoot verifica

| venividivici2017 a răspuns:

Pai si acum te astepti la un custom rom sa iti functioneze toate? Cel mai bine, reinstaleaza softul original si totul iti va functiona.Prostii din astea faceam si eu, de plictiseala, dar de fiecare data existau anumite bug-uri. Daca vrei ceva nou, cumpara un alt telefon.Nu ai bani, obisnuieste-te cu asta pe care il ai, cu stock rom-ul din fabrica!