| raluioana a întrebat:

Buna. Stie cineva de ce mi se inchide ecranul brusc in timpul unui apel pe telefonul Xiaomi Redmi Note 10 Pro si cum pot remedia aceasta problema? Funda

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca apelul nu se inchide, este ceva normal sa se inchida ecranul. Asa sunt toate telefoanele.

| Anonnymus1127122 a răspuns:

Cel mai probabil ți se închide pentru ca pui mana la camera. E ceva normal, dar din câte știu nu poți remedia problema. Dacă vrei cauta pe Youtube, poate găsești un tutorial cum sa dezactivezi aceasta funcție. Fundă? happy