| RecKinul a întrebat:

Am folosit un stick usb pentru a instala windows de pe el. Acum cand am icercat sa-l formatez inapoi in FAT32 nu se mai poate. Scrie ca eticheta de volum nu este validă.

3 răspunsuri:
| Mihai03 a răspuns:

Salut. Te rog verifica sa nu ii fi dat un nume aiurea stickului gen %$# sau o litera care deja este folosita. Fiecare partitie/ unitate optica/ hard / stick au o litera care nu se poate repeta si pe care o poti vedea in My Computer. De asemenea, nu poti folosi caractere speciale la nume.

| Ax3LdeV a răspuns:

Foloseste rufus pentru a copia windowsu pe stik