| Reevo a întrebat:

Am și eu o problema, am un laptop Asus x550jk-xx166d și mi sa strâmbat o tasta de la el fără sa o folosesc este vorba despre "0" de sagetine din partea dreapta, iar w, a, s, d s-au "inmuiat" și tavane puțin fata de celelalte tasta. Ce sa fac sa-l duc la garanție? FUNDA+VOT!

Răspuns Câştigător
| FOTOmodel99 a răspuns:

Pai iti iei actele de la el la tine si te duci la magazinul de unde l-ai achizitionat si vorbesti cu dansii. Sper sa mai ai garantia valabila happy