| Madan_Daniel_1984 a întrebat:

Buna,am o problema la pc,adica am laptop,jucam si joc unele jocuri precum ar fi SaMp si cind trebuie sa margi apesi pe tasta W,insa intr-o zi am apesat nu stiu cum si ea s-a dus in jos,acum eu pot apasa pe W dar ea nu se misca de loc,chiar daca eu apes pe ea mie imi arata tasta W dar ea ramine in jos,nu se ridica ca celelalte TASTE,acum si tasta D se face un pic de cap,tot umbla putin,daca apesi putin in partea stinga la D, partea dreapta se ridica in sus si ma tem sa nu se intimple ca si cum s-a intamplat si cu W, cine ma ajuta are funda cit mai repede.VA ROG! AM NEVOIE!

4 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Da stai linistit ca nu este greu de reparat ca am desfacut la tastaturi cu zecile.Trebuie doar sa desfaci tastatura si la fiecare buton are un cauciuc mic in forma de con, la tine acel cauciuc s-a deplasat de la locul lui si trebuie doar asezat sub tasta W.Cand desfaci tastatura sa o ti cu butoanele in jos ca sa nu cada toate cauciucurile.Acel cauciuc mic are la un capat negru iar la celalalt gri pui cu, capul negru sub tasta.

| Madan_Daniel_1984 explică (pentru siriusblack98):

Pai da,stiu, l-am pus, dar nu stiu cum acel cauciuc intra in jos, si cind apes oadata cu W se duce si el i jos, si ramine acolo

| siriusblack98 a răspuns (pentru Madan_Daniel_1984):

Asta pentru ca poate ai pus cauciucul invers

| miTzuliK93 a răspuns:

O desfaci si o cureti TOATA, nu numai cele 2 butoane, pentru ca daca a inceput sa-ti faca astfel de faze cu timpul iti vor mai aparea probleme de genul, si nu vrei.