| NumelePublicExista a întrebat:

Am cumparat anul trecut un laptop https://www.emag.ro/......DM9WSYBBM/ care a mers (si inca merge) super bine dar acum vreau sa-mi cumpar altul si nu stiu ce sa fac cu asta...m-am gandit sa-l vand la pret redus dar nu cred ca lumea l-ar cumpara deoarece touchpadul nu mai functioneaza(varsat apa pe el) wireless adapterul nu mai merge si plasticul din jurul tastelor W,A, S, D e unpic indoit deoarece se poate sau nu sa fi scapat o doza de bere pe el.

1 răspuns:
| TeRogLasama a răspuns:

Da pastreazal frate in caz ca se strica cel nou al il pe celalt.