| ricoset a întrebat:

am instalat ieri jocul xmen wolverine origins. am intrat in el si merge sacadat. am 1, 8 dual core, 2 gb ram 1 gb placa video si windows xp sp 3 de ce merge sacadat nu ar trebui sa mearga sacadat am cerinte mult mai mari decat cere el va rog raspunsuri dau funda

1 răspuns:
| adey909 a răspuns:

Sal9ut..aceeasi problema o am si eu..doar ca eu am windows 7-32bit/procesor celeron T3500 dual core de 2. 09 GHz/ram=2Gb.../si chiar vreau sa-l joc