| yAdrian a întrebat:

Am nevoie de un modem de internet ( pentru PC ) pe care sa-l pot alimenta cu credit/GB net, atunci cand am nevoie, gen o cartela pre-pay. Aveti idee de ceva?
Gen la DIGI am auzit ca au net cu 2€, dar nu stiu prea multe.

Dau funda celui mai serios si explicit raspuns.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Trebuie intai sa cauti pe net sau sa mergi pe la toti cei care au net de acest gen si sa vezi daca in zona unde locuiesti tu ai acoperire 3G sau 4G! Daca ai acoperire slaba nu te complica ca vei da banii de pomana! Apoi din cate stiu eu 3e e minimum pe o incarcare iar daca folosesti netul mai mult, te tine 1-2 saptamani!
Si da au asa net toate retelele mobile si nu numai. Are si DiGi...