| roby50931 a întrebat:

Salut, am un BlackBerry Curve 8520 si nu stiu cum sa fac sa am internet gratis (nu Wireless)!
P.S : Am cartela Orange!
Funda celui mai explicit raspuns big grin

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai cum.In afara de wi-fi.

| 12MeGusta a răspuns:

Daca nu ai optiunea wi-fi nu poti avea decat net pe cartela si mai ales la Orange costa

| watashideea a răspuns:

Buna. Si eu am BlackBerry bold si aceeasi problema cu internetul... Eu sunt pe Vodafone. Din cate stiu eu, BB au personalitate si iti trebuie abonament special de BB la internet... Mie asa mi s-a spus pentru al meu.

| Giorgian_Alexandru_1985 a răspuns:

Exista posibilitate asta, eu acum asta caut, se intra in setari-setariavansate-tcp/ip si acolo se fac setarile apn.Am gasit aceste setari doar pentru Spania, Anglia, Germania, argentina.Fiecare retea din fiecare tara are niste setari de genul asta dar trebuie cautate.Stiu ca pentru Vodafone apn-ul este internet.connex.ro! Mai am nevoie de nume de utilizator si parola apn. Spor la cautare