| curiosul122 a întrebat:

am niste boxe HT2100C si din subwoofer, normal, se auzeau niste sunete atunci cand dadeam bass-ul mai tare, un bazait constant, cand dau bassul mai incet nu se mai aude asa tare, insa se aude un bazait mult mai zgomotos si nu stiu de la ce e exact, ma puteti ajuta? Adica pana si cand ascult muzica la volum mai mic se aude, ceea ce nu se intampla inainte, ce pot face?

1 răspuns:
| RazvanLegendaVie a răspuns:

Încearcă să îndepărtezi telefoanele de lângă boxe, dacă tot nu merge probabil e praf acolo.