| GoodLuck15 a întrebat:

Am o carcasa inter-tech k-2 GTS iar in specificatiile ei spune ca se pot monta 2 ventilatoare de 120mm in tavan desii fantele de aer sunt prea mari ca sa se poata monta suruburi.Cum procedez sa montez acele 2 ventilatoare in tavan?

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nu mi-ar strica o poză ca să văd exact despre ce e vorba. Ca principiu poți încerca să le montezi prin strângere, dar dacă nu văd cum e lăcașul acolo mi greu să-mi dau seama.Pe net nu am văzut ca la acest model să se poate pune mai mult de unul singur.

| GoodLuck15 explică (pentru DeyCj):

Pai pe pc garage asa scrie 5 ventilatoare se pot monta maxim adica are 2 incluse si 3 optionale! Poza nu am cum sa pun aici

| DeyCj a răspuns (pentru GoodLuck15):

Apoi dacă te iei după „meșterii" de acolo nu faci nimic. Poză poți încărca pe de exemplu imgur și posta link-ul