| SnowMc a întrebat:

am o gigantica problema cu sunetul! In primul rand back jackurile nu functioneaza deloc. In al doilea rand cea pentru microfon din fata merge oarecum bine, dar cea pentru sunet(casti) merge foarte, foarte prost.Nici nu stiu cum sa explic, in primul rand se aude foarte slab pe fundal,si doar background sound adica nu si vocile, dar in momentul in misc putin mufa conectata se remediaza problema, dar desigur cum ma misc, se misca si mufa, deci sunetul dispare din nou. Castile sunt perfect functionale! le folosesc si la telefon,tableta, etc nu au nicio problema.Va rog ajutati-ma cu un sfat!

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Probabil jackurile bulite, fa rost de o placa de sunet externa pe USB, cred ca e cel mai practic/ieftin.