| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare:
De ce atunci cand imi fac o adresa de mail si incerc sa imi fac un cont facebook imi spune ca adresa nu este valida.
Ce inseamna asta?!
Funda!winking

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Actualizarea nu se face instant, apoi trebuie sa confirmi adresa si apoi o poti folosi.In general dureaza cateva minute (5-max 10) dar sunt cazuri cand dureaza mai mult.Asta depinde de cat de ocupat e serverul lor pentru accesare/confirmare.

Dupa confirmare o noua adresa pentru facebook este posibila.

3 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

Vezi tu, adresele de mail se fac instant doar aparent. De la a o folosi pana a fi si stocata in baza de date la care e facuta (Yahoo, gmail, etc.) dureaza!

Cu alte cuvinte, trebuie sa astepti o perioada pana li se actualizeaza baza de date. De obicei nu dureaza mult, si depinde in functie de la cine ti-ai facut adresa. La Yahoo parca dura maxim 3, 4 zile.

| Maria_Rebeca_1998 a răspuns:

Trebuie sa intri pe adresa de mail sa confirmi si apoi poti sa iti faci facebook-ul, iar daca nu merge incearca sa faci alta adresa

| Imstrong a răspuns:

Schimb-o,sau poate nu ai confirmat-o.
Funda?