| MadalinaRebe a întrebat:

Buna TPU

Am avut un cont de Facebook, la care mi am asociat nr de telefon si un mail pe care nu il mai tin minte. Am avut si autentificarea cu 2 factori pornita.
Mi am uitat parola, nu mai sunt conectata pe Facebook, nu o mai am salvata nicaieri.

Cand dau ca am uitat parola, am doar fereastra in care ma pune sa incerc sa o bag, fac asta, incerc de cateva ori si nimic, ma lasa pe pagina aia.

Pe Facebook lite cand incerc, imi spune ca imi trimite un cod, pe care cica il primesc pe adresa de mail, dar de 2 ori l am primit si sms, desigur, nu a functionat.

Ce imi recomandati? Infara de memoplus rolling on the floor...
Ce as putea sa mai incerc, da am incercat si varianta cu alt cont de al unui prieten sa mi dau acolo ca i contul meu, sau ca ii spart.
Intrebare serioasa...

1 răspuns:
| gabicoo a răspuns:

Încercă să o faci din browser nu din aplicație.