| r8driver a întrebat:

Cine are sa-mi dea o adresa de mail valida.

Răspuns Câştigător
| Abcfunny a răspuns:

Eu dany_bad_girl2008@ yahoo.com

sper sa primes fundita pentru.gestul meubatting eyelashes

8 răspunsuri:
| Miяu a răspuns:

Pentru?

| Olar_Saby_1996 a răspuns (pentru Miяu):

Pentru ourworld, plz!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce adresa de email? happy yahoo?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dami si mie o adresa exemplu de email cami arata cai valida

| Jianu_Andrei_Cristian_Adrian_1996 a răspuns:

Adriandobre76@yahoo.com

| Costin_Cristy_1996 a răspuns:

Nu ai sa mi trimiti o adresa de email valida te rog frumos ieu daca poti trimite-mi prin email adresa mea de meil este asa cristycostin@yahoo.com

| andreitza69 a răspuns:

Selectam dezvoltatori afacere. oferta de munca.proiect nou
Acest proiect vizeaza piata nationala cat si cea america de carti electronice(e-book).
Oferim curs gratuit sub forma unor lectii prin email.se ofera comision printr-un contract legal de catre firma EPUBLISHERS.SRL
CAUTAM
Persoane serioase, cunostinte minime de pc, timp de lucru de 2-3 ore pe zi
Daca doriti sa colaboram va rog sa cereti detalii la adresa nastasemarian1987@yahoo.ro cu mesajul INFO.

| George_Micu_1995 a răspuns:

Pentru Apple Store am nevoie se o adresa de email valida, dar îmi trebui și parola sa confirm