| ScortSyndicate90 a întrebat:

Am o intrebare! Dece pe Youtube de la 4k60 in sus 5k 8k etc procesorul sta in 100% si am buffering si lag! Totusi e i5 skylake 6300 sau 6400k nu mai stiu cifra dar oricum...pana la 4k nu am treaba dar de la 4k60 5k 8k etc numai lag am

2 răspunsuri:
| ScortSyndicate90 explică:

Continuarea intrebari dupa ce am vazut ca e incompleta dupa postare: " in jocuri in ac origins rogue far cry 5 primal 4 resident evil 7 etc nu se utilizeaza atata procesorul! Dar la un banal video se utilizeaza! Vreau un raspuns urgent! Multumesc anticipat!

| aXy99 a răspuns:

Unde vezi tu 8k?