| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare pentru voi:

Mi-am facut un canal de Youtube in care fac Versurile melodiilor din Slipknot in limba romana. ( adica Lyrics ma refer)

Intrebarea mea este:
Cum fac rost de subscriberi (abonati) si/sau de vizuri?

Link canal : https://www.youtube.com/channel/UCPEutZFbE6__4YqC-vomNQQ

Răspuns Câştigător
| RAMSES123 a răspuns:

Vizuri faci ori dand share constant paginii tale sau videoclipurilor pe diferite pagini de socializare.
O sa fie insa foarte greu sa cresti o pagina de genul asta, din simplu fapt ca nu ai cerere, nu ai un public care sa fie interesat de asa ceva.