| Balonaseplutitoare a întrebat:

vreau sa ma apuc de Youtube de facut asmr. Am un canal de Youtube, am banner, am de toate.
Nu stiu de ce la cealalta intrebare nu am mai putut vedea raspunsul de aceea mai pun inca odata intrebarea.
Cum sa ma promovez, cum sa fac abonati?
Cu ce sa editez?
Acesta este canalul https://www.youtube.com/channel/UCeCxR6MpzIdvdMCJ7X5VTdw ?view_as=subscriber
Multumesc

Răspuns Câştigător
| NuSpargConturi84 a răspuns:

Eu zic ca poti sa te promovezi facand continut de calitate(720p).Aplicatia de editat se numeste KineMaster Prime.Cauta pe Youtube tutoriale cum sa downloadezi programul pe telefon.
O funda?