| AndreiRed99 a întrebat:

am o intrebare: cum sa fac abonati pe YouTube?
Va rog sa ma ajutati, videouri am, calitatea am dar pur si simplu nu sunt gasit pe YouTube!
Va rog sa ma ajutati!
Link de la canal: https://www.youtube.com/channel/UCoRr7jgs0EWA5ZbtHckITUw
Cel mai bun raspuns primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| writtennnns72 a răspuns:

Întotdeauna trebuie să ai cunoştiinţe, asta ţi-o spun pentru că este adevărul. Trebuie să existe nişte persoane care te pot ridica, singur să o iei de jos este greu, dar poţi să reuşeşti dacă eşti talentat. Încearcă pe canal să promovezi lucruri interesante care crezi că o să atragă publicul. Gândeşte-te ce ţi-ar plăcea ţie să vezi într-un filmuleţ care să te pună pe gândit sau care să te facă să vrei să vezi alt videoclip făcut de aceeaşi persoană. Ca youtuber trebuie să fii original, dacă vei încerca să imiţi pe altcineva o să se observe şi aşa vor apărea haterii şi nu cred că vrei aşa ceva. Încearcă mereu să abordezi idei interesante şi să fii unic! Nu încerca să imiţi alte persoane, am observat pe internet lucrul ăsta şi m-a dezgustat. Îmi place iniţiativa ta, succes mai departe!