| Purandel a întrebat:

Am o intrebare serioasa.
Am un santier unde nu este energie electrica.
Acolo am un buldoexcavator la care de curand mi s-a spart rezervorul si mi-a fost furata motorina.
CUM AS PUTEA MONITORIZA VIDEO ZONA DACA NU ESTE ENERGIE ELECTRICA?
SUNT CAMERE CARE SE INCARCA LA SOARE?

Răspuns Câştigător
| REMiXDJ a răspuns:

DA, Sunt, puteti lua legatura in orasul dumneavoastra cu o firma de paza si protectie sau cu firma de pe net ce are articole de supraveghere discrete de spionaj - va vor da o solutie optima in cazul dumneavoastra.inn cazul in care aveti o inregistrare video cu persoana care fura duceti-va cu proba la sectia de politie locala si faceti plangere - Politia va va explica procedura legala in acest sens.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Http://bit.ly/2CRQ7j9

| Rankup a răspuns:

Nu prea inteleg si n-am nici cea mai mica ide despre ce vorbesti dar daca vrei energie incearca un generator care poate fi solar, sau care functioneaza cu apa, benzina, etc te-ai prins tu, sau vrei sa incarci o camera video? daca dati-am zis foloseste un generator ca sa o incarci

P.S habar n-am daca asta voiai dar sunt prea adormit ca sa imi pese