| kingrobinho a întrebat:

am o mica problema

M-am certat cu o persoana si i-am dat unfriend pe Facebook. Ziua urmatoare ne-am impacat, dar inainte de impacare i-am dat cerere si a respins-o. Acum nu ii mai pot da respectivei persoane cerere. Ce are?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te-a blocat

| deeeaqq a răspuns:

Posibil te-a marcat ca spam şi nu poţi să-i mai dai cerere.

| kingrobinho explică (pentru deeeaqq):

Probabil, dar chestia asta e de tot, sau doar temporara? Si cum se rezolva?

| Metalheadforever666 a răspuns:

Ori ti-a dat block ori ti-a dat spam. Poti baga persoana respectiva la prieteni din nou numai si numai daca iti da unblock sau iti trimite ea cerere de prietenie.

| 2P a răspuns:

Posibil sa te fi blocat intentionat sau din greseala dar totusi inca ii poti trimite mesaj si il poti ruga daca doreste si ii face placere sa te adauge inapoi la prieteni, iti vine cererea, o accepti si. Problema Rezolvata