| Rukhsandra a întrebat:

Daca am refuzat o cerere de prietenie pe Facebook poate vedea persoana aceea ca am respins-o?

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Da.vede sad

| Rukhsandra explică:

Ma gandeam sa o resping si dupa sa trimit eu cerere :d...mentionez ca cererea a fost trimisa demult

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Normal. Pt ca in momentul in care ea ti-a trimis cererea pe casuta aia de sus scrie cerere trimisa. Daca tu ai respins-o si ea se mai uita la tine pe facebook ii v-a aparea iar trimite cerere de prietenie deci isi v-a da seama ca ai respins.o.

| MasterGoldX a răspuns:

Nu. numai daca intra pe profilul tau si vede add friend, atunci o sa-si dea seama ca l-ai respins.

| Alex3 a răspuns:

Reao, mai conteaza? da vedewinking

| PinkDea a răspuns:

Dap!

| DimmMonster a răspuns:

Da se vede!

| alextiri a răspuns:

Nu vede, dar cand va intra pe wall`ul ( peretele ) tau va vedea : "Friend request sent" Sper ca te-am ajutat. Funda puppy dog eyes?