| nnosferatull a întrebat:

am o placa audio integrata cu o intrare pentru microfon respectiv o iesire pentru boxe si un sistem 5.1 (http://www.ieftinake.ro/......-wood-46). se aud toate boxele dar vreau sa stiu daca placa audio afecteaza sunetul

3 răspunsuri:
| sdhashsah a răspuns:

Cum sa afecteze placa sunetul din moment ce ea ii pentru asa ceva.

| Tagaso a răspuns:

Se aude în toate boxele, dar sunetul tău e stereo nu e 5.1, la sistemul care-l ai tu ai nevoie de o placă de sunet 5.1 (Realtek HD)

| Tagaso a răspuns:

Succes