| vladutzlove1234 a întrebat:

cate mufe imi intra in calculator la acest sistem audio, deoarece eu am doar o mufa unde pot baga boxele, adica eu asa cred pentru ca am doi sateliti cu un cablu verde si doar o mufa am in spatele calculatorului, adica nu stiu sigur daca doar una am, calculatorul este hp dc7700 sistemul este acesta http://www.emag.ro/boxe/boxe-genius-sw-hf-51-4000-100w-r ms--p31730801100

2 răspunsuri:
| pink425 a răspuns:

Te duci in piata sau la un magazin de electrocasnite.si ceri un cablu cu 1 iesire jack 3.15 si o 2 iesiri de sunet pentru un sistem audio