| Opris_Patrik_1977 a întrebat:

Am o problema, cand caut pe Google Chrome Facebook (de exemplu) si acolo unde aleg pe ce site sa ma duc imi apar reclame gen Free hosting only today buy, buy gta 5 for free si chestii din astea si daca ma duc mai joc imi doar atunci siteurile care trebuie.

Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

Ai făcut o scanare antivirus?
E posibil sa fi luat un Adware de pe undeva. În cazul ăsta descarcă de pe site-ul oficial AdwCleaner. E un utilitar de eliminare Adware din sistem. Îl rulezi, cureți PC-ul apoi îl ștergi de desktop. Nu se instalează și nu lasă urme în sistem.
În caz că nu e Adware poți instala AdBlok.

1 răspuns:
| mngzx a răspuns:

Google ad block