| Anndreyy a întrebat:

Salut TPU,
Am o problema cu calculatorul, nu am sunet ..Am o placa de sunet M Audio Delta 1/0 dar nu am boxe cu mufa groasa. Am boxe si mufe din alea, le pot unii dar am nevoie si de niste drivere si nu gasesc. Vaa rog ajutati-ma cat de repede...Dau Funda + Vot.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-ati programul 3DP Chip, dupa ce il instalezi si intri in el iti da toate driverele necesare pc-ului tau (sunet), dai click acolo si il downloadezi, te descurci tu, bafta

| K0sti a răspuns:

Anndreyy cati ani ai taicule?

Ce e aia "mufa groasa"?
"si mufe din alea"...de care din alea?