| anonim_4396 a întrebat:

Am o problemă cu Galaxy S4 I9505, nu recunoaşte cartela şii din oră în oră trebuie să îl repornesc, vă rog frumos să mă ajutați!

3 răspunsuri:
| Alex_Florin_1980 a răspuns:

Faza cu cartela este findca probabil l-ai luat din alta tara. te rog da funda

| SteelMan27 a răspuns:

Problema aceasta am avut-o și eu. Deci eu te-as sfătui sa dai un rest Di fabrica și totul se rezolva de la sine.

| frunzarescu a răspuns:

Si eu patesc la fel cu S4-ul meu.
Am schimbat cartela si degeaba, tot cere restartare pentru ca nu recunoaste SIM (mesaj: "cartela SIM a fost scoasa")
Intra in service mode, alege clean cahe, apoi dai restart. Dupa toate astea intra in setari, despre dispozitiv, si fa actualizare firmware.
Dup ce am facut asta imi mai cere cam o data pe zi sa fac restart.